Notice: Undefined variable: options in /wp-content/plugins/hs-social-media-buttons/inc/front-end-head.php on line 7

O firmie

Pełni energii od 2003 roku

Kiedy ponad dekadę temu postanowiliśmy zmienić oblicze rynku obrotu energią elektryczną, postawiliśmy sobie 3 jasne cele:

  • Ograniczenie do minimum wszelkich formalności.
  • Dbanie o najwyższą jakość obsługi.
  • Nieustające poszukiwanie najkorzystniejszych rozwiązań dla naszych Klientów.

Przez lata nieprzerwanie kierujemy się tymi zasadami, bowiem w połączeniu z indywidualnym podejściem do każdego zleceniodawcy oraz pełnym zaangażowaniem naszych pracowników, zapewniają nam one 100% sukcesu.

Dlaczego warto nam ufać? Przynajmniej z 3 kolejnych powodów:

Jesteśmy liderem w sprzedaży usług energetycznych B2B od 2003 roku, więc nasze doświadczenie przekłada się na Twój zysk. Pomogliśmy oszczędzić firmom nawet do 10 tys. złotych miesięcznie na samej energii elektrycznej. Te środki mógłbyś zainwestować w dalszy rozwój swojego biznesu.

Jesteśmy certyfikowanym partnerem grupy energetycznej Enea S.A. Współpraca pozwala nam wynegocjować dla Ciebie najniższą cenę na rynku, a także dać Ci gwarancję, że nie podniesiemy cen aż do końca 2021 roku.

 

CE_ENEA_partner_logo

– Wiemy, że cenisz bezpieczeństwo, zwłaszcza w tak ważnych sprawach jak energetyka. Enea S.A. jest Spółką Skarbu Państwa, a Naszego doradcę możesz zweryfikować bezpośrednio w koncernie energetycznym.

Korzystne Interesy, aby były udane, muszą opierać się na partnerstwie i zaufaniu. Jesteśmy Twoim partnerem na przyszłość, partnerem na lata. 

Biuro CityEnergy

 

AUDYT ENERGETYCZNY