Odnawialne źródła energii elektrycznej w Polsce

City Energy, jako spółka odpowiedzialna społecznie. Troszczymy się zarówno o profesjonalną współpracę z partnerami biznesowymi w celu realizacji nowoczesnych projektów z dziedziny energetyki,  jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na kwestie ochrony środowiska. Właśnie dlatego inwestujemy w odnawialne źródła energii, do czego zachęcamy także inne przedsiębiorstwa.

Energia odnawialna – korzyści dla biznesu

Odnawialne źródła energii (OZE) należą do zasobów:

– powszechnie dostępnych,

– odnawialnych samoistnie w procesach naturalnych,

– mających najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne.

Doskonale o tym wiemy i sami chcemy mieć udział w produkcji energii z OZE. Jesteśmy producentem pelletu z surowców pochodzących z upraw rolnych i łąk (obecnie z ca1500 ha). Posiadamy własną linię produkcyjną o wydajności 7000t/rok. Pracujemy też nad nowym projektem biogazowym, chcemy wprowadzić na rynek "tanią biogazownię kontenerową". Zajmujemy się skupem biomasy z przeznaczeniem do współspalania z węglem w elektrowniach.

Produkujemy „zieloną energię”, działając ramię w ramię z innymi proekologicznymi podmiotami. Tak troszczymy się o lepsze jutro. Umiejętne zestawienie tradycyjnych form produkcji energii elektrycznej oraz biomasy pozwala ograniczyć wpływ negatywnych czynników procesów spalania na środowisko naturalne. Tym sposobem nasi eksperci łączą efektywność i oszczędność.

„Ratunek dla ziemi, oszczędności dla kieszeni”. Oto motto, które przyświeca nam na co dzień. Czego chcieć więcej? – połączenie idealne.

Skup biomasy – zostać partnerem City Energy 

Zajmujemy się skupem biomasy z przeznaczeniem do współspalania z węglem w elektrowniach. Nawiązujemy współpracę z polskimi producentami oraz firmami importującymi biomasę głównie zza wschodniej granicy, chociaż ostatnio obszary naszych zainteresowań wyszły poza granice Europy. Choć najczęściej podpisujemy umowy z dużymi partnerami na dostawy całoroczne, to mocno cenimy sobie również współpracę z mniejszymi producentami, których wydajność waha się na poziomie 200-300 ton miesięcznie.

Osoby nie dysponujące transportem mogą liczyć na naszą pomoc w tym zakresie.

Chcesz do nas dołączyć – skontaktuj się z nami:

Wyślij zapytanie w sprawie współpracy

AUDYT ENERGETYCZNY